Haberler

Volkan Işık Akademi Alfa Romeo Giulietta'yı İstanbul'da tanıtmaya devam ediyor

 

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık Akademi Alfa Romeo Giulietta'yı İstanbul'da tanıtmaya devam ediyor
100. yaşını kutlayan Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan yeni modeli Giulietta’nın meraklıları ve kullanıcıları için tanıtım ve eğitim organizasyonu Volkan Işık Akademi tarafından İstanbul Olimpiyat Parkı’nda yapıldı.

Giulietta geri döndü
Alfa Romeo’nun ilk olarak 1950’li yıllarda tanıttığı ve kısa sürede farklı karoser tipleriyle de efsane haline dönüşen modeli "Giulietta" geri döndü. Ağustos ayından itibaren Türkiye’de de ilk müşterilerine teslim edilmeye başlanan Yeni Giulietta’nın kullanıcılarına ve potansiyel alıcılarına detaylı tanıtımı ve satış eğitimleri gerçekleştirildi.

14 –15 Mayıs 2011 tarihlerinde organize edilen tanıtım ve eğitimlerde Giulietta’nın dinamik ve güvenli yol tutuş özellikleri ile konforlu sürüşü Volkan Işık Akademi tarafından hazırlanan eğitim aktivitesiyle ortaya konuldu.

Yeni Giulietta’nın 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi
İstanbul daki Alfa Romeo kullanıcılarının ve meraklılarının katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, katılımcılar yeni Alfa Romeo Giulietta’yı İstabul Olimpiyat Parkı’nda deneme şansının yanında, önemli rakipleri ile karşılaştırma fırsatı buldular.

Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından otomobiller arasındaki sürüş özellikleri farklarının anlatıldığı organizasyonda Yeni Giulietta’nın 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi.

Alfa Romeo Giulietta’nın 4 farklı motor seçeneğinin de hazır bulunduğu organizasyonda katılımcılar Volkan Işık ile tanışma ve Alfa Romeo üzerine sohbet etme fırsatı da buldular.

Alfa Romeo Giulietta’nın tanıtım organizasyonuna 28 – 29 Mayıs da İstanbul Olimpiyat Parkı’nda devam edilecek.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40