Haberler

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Üniversite Öğrencilerine Ralli Heyecanını Yaşattı.

 

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Üniversite Öğrencilerine Ralli Heyecanını Yaşattı.
2010 Dünya Ralli Şampiyonası'nın 4'üncü ayağı 14–18 Nisan tarihlerinde, 2010 Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilen İstanbul'da koşulacak. Dünya Ralli Şampiyonası heyecanı İstanbul'daki etaplardan önce üniversitelere girdi. Türkiye Rallisi’nden önce Red Bull için düzenlenen co-drive etkinliğinde üniversite öğrencileri co-pilotluk deneyimi yaşadılar.

 

 

 

Gerçek kopilotluk eğitimi aldılar.
Okullarını ziyaret eden Red Bull simülatöründe en iyi zamanı yapan üniversite öğrencileri, Volkan Işık Sürüş Teknikleri eğitmenleri tarafından verilen co-pilotluk eğitimi sonrasında, ralli pilotları ile co-drive hakkı kazandı. Tüm güvenlik tedbirleri alınmış ve trafiğe kapatılmış bir ralli etabında yol notu çıkaran katılımcılar, gerçek bir ralli otomobili içinde bir co-pilot olarak birebir ralli heyecanı yaşadılar. 10 ayrı üniversiteden gelen katılımcıların hepsi ralli otomobilinin sağ koltuğunda yol notlarını okuyarak etabı en az hatayla geçmeye çalıştı.

Kemal Özden en başarılı kopilot oldu.
Etkinliğin sonunda Kemal Özden, Volkan Işık Sürüş Teknikleri eğitmenleri tarafından en başarılı co-pilot olarak seçilme başarısını gösterdi. Kemal Özden, ödül olarak Dünya Ralli Şampiyonası Türkiye Rallisi öncesi yapılacak Red Bull Shake Down etkinliğine katılma hakkı kazandı.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01