Haberler

Volkan Işık Sürüş Teknikleri PUMA & Boyner Motorspor Şenliği'ni düzenledi.

 


 
Dünya Ralli Şampiyonası’nda puan alan ve Avrupa’da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000’i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık Sürüş Teknikleri PUMA & Boyner Motorspor Şenliği'ni düzenledi.
Volkan Işık Sürüş Teknikleri’nin dünyaca ünlü spor ve günlük giyim markası PUMA için düzenlediği festivalde, motorsporları tutkunları adrenalin ve eğlenceli dolu bir gün yaşadı.

PUMA & Boyner Motorspor Şenliği İstanbul'da düzenlendi.
Volkan Işık Sürüş Teknikleri ve PUMA - Boyner işbirliği ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirilen PUMA Motorspor Şenliği, hız tutkunlarına unutulmaz bir gün yaşattı. Şenliğin içinde Fiat Bravo, Fiat Punto Evo ve Fiat Linea gibi modellerle gerçekleştirilen slalom, go kart ve araç park etme gibi turnuvalarda ziyaretçiler arasında kıyasıya mücadele sürdürüldü. Radyo Virgin tarafından gün boyu yapılan müzik yayını ve başarılı radyo programcısı Geveze’nin renkli sunumu PUMA & Boyner Motorspor Şenliği’ndeki adrenalin dolu dakikalara eşlik etti.

Karting, slalom, park etme aktiviteleri ve birbirinden eğlenceli şovlar...
Volkan Işık Sürüş Teknikleri, katılımcılar için kusursuz bir pist alanı düzenleyerek, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın otopark alanında 3 ayrı parkur ve özel aktivite alanları kurdu. Çok sayıda go-kart aracının hazır bulunduğu karting aktivitesinde, katılımcılar gün boyu bu küçük hız araçlarının keyfini çıkardı. 2 ayrı parkurda gerçekleşen slalom aktivitelerinde katılımcılar, Fiat Bravo, Fiat Punto Evo ve Fiat Linea gibi modellerle zorlu pistte kendi performanslarının sınırlarını zorladılar. 

Turnuvada sadece pist aktiviteleri ile değil çeşitli engel ve istasyonlarla zorlaştırılan park etme oyunları ile heyecan doruğa çıktı. Katılımcılar engelleri aşarak tüm hünerlerini sergiledikleri bu oyunlarda üstün performans göstererek keyif dolu anlar yaşadılar.

Katılımcılar eğlenceye doydu.
Katılımcıların da dahil edildikleri otomobil şovları Volkan Işık tarafından yapıldı. Özel otomobiller ile hazırlanan bu şovlar ziyaretçilere mükemmel bir görsellik sundu.

Büyük Ödül: Volkan Işık ile co-drive!
Gün boyu heyecanlı mücadelelerin yaşandığı showlarda başarılı olan motosporları tutkunları, çeşitli ürünler ve motor sporları ile ilgili sürpriz hediyeler kazandılar. Ayrıca dereceye giren motor sporları tutkunları, ödül olarak Volkan Işık ile co-drive deneyimi yaşama şansını elde ettiler.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01