Haberler

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Kurumsal Eğitimlerine Migros Ticaret A.Ş. ile devam etti.

 

Dünya Ralli Şampiyonası’nda puan alan ve Avrupa’da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000’i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Kurumsal Eğitimlerine Migros Ticaret A.Ş. ile devam etti.
Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden Migros’un Adana bölgesi çalışanları Volkan Işık ile Güvenli Sürüş Eğitimi programına katıldı.

Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür
Temel amacı, toplumu otomobil kullanımı ile ilgili doğru bilgilendirerek trafik kazalarının azalmasına katkıda bulunmak, daha bilinçli sürücüler yetiştirmek ve "Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür" felsefesini yaymak olan Volkan Işık Sürüş Teknikleri, genişleyen tecrübeli eğitmen kadrosuyla yurt çapında kurumsal eğitimlerine devam ediyor.

Migros Ticaret A.Ş. çalışanları sertifikalarını aldılar.
Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından sürüş tekniklerinin en ince detaylarının teorik ve uygulamalı olarak anlatıldığı eğitimlerin sonuncusu 28 – 29 Haziran’da Tarsus’ta Migros Ticaret A.Ş. çalışanlarının katımıyla gerçekleştirildi. Tam gün süren eğitimlerde Migros Ticaret A.Ş. çalışanlarına güvenli otomobil kullanımıyla ilgili gerekli temel sürüş prensipleri, 2 saatlik teorik eğitimin yanı sıra 4 farklı pratik eğitim istasyonu kullanılarak aktarıldı. Eğitim programının sonunda katılımcılara özel olarak hazırlanan katılım sertifikaları ve eğitimde anlatılan bilgileri içeren eğitim notları verildi. 

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01