Haberler

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Alfa Romeo Yetkili Bayilerine Yeni Giulietta’yı tanıttı.

 

Volkan Işık Sürüş Teknikleri Alfa Romeo Yetkili Bayilerine Yeni Giulietta’yı tanıttı.
100. yaşını kutlayan Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan yeni modeli Giulietta’nın yetkili bayiler için tanıtım ve eğitim organizasyonu Volkan Işık Sürüş Teknikleri tarafından yapıldı.

"Giulietta" geri döndü.
Alfa Romeo’nun ilk olarak 1950’li yıllarda tanıttığı ve kısa sürede farklı karoser tipleriyle de efsane haline dönüşen modeli "Giulietta" geri döndü. Ağustos ayından itibaren Türkiye’de de ilk müşterilerine teslim edilmeye başlanan Yeni Giulietta’nın yetkili bayi ağına detaylı tanıtımı ve satış eğitimleri gerçekleştirildi.

Alfa Romeo yetkili bayilerinin üst düzey yetkilileri katıldı.
27 – 28 Ağustos 2010 tarihlerinde organize edilen tanıtım ve eğitimlerde Giulietta’nın dinamik ve güvenli yol tutuş özellikleri ile konforlu sürüşü Volkan Işık Sürüş Teknikleri tarafından hazırlanan eğitim aktivitesiyle ortaya konuldu. 
Tüm Türkiye deki Alfa Romeo yetkili bayilerinin üst düzey yetkililerinin ve satış temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, katılımcılar yeni Alfa Romeo Giulietta’yı deneme şansının yanında, önemli rakipleri ile karşılaştırma fırsatı buldular.

Guiletta 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi.
Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından otomobiller arasındaki sürüş özellikleri farklarının anlatıldığı organizasyonda Yeni Giulietta’nın 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi. 
Alfa Romeo Giulietta’nın 4 farklı motor seçeneğinin de hazır bulunduğu organizasyonda katılımcılar Volkan Işık ile tanışma ve Alfa Romeo üzerine sohbet etme fırsatı da buldular. 

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01