Haberler

Volkan Işık Sürüş Teknikleri’nin Gurur Tablosu

 

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık Sürüş Teknikleri’nin Gurur Tablosu
Türkiye Tırmanma Şampiyonası, İstanbul Otomobil Sporları Kulübü (İSOK) tarafından 29 Ağustos’ta organize edilen Bozhane Tırmanma Yarışı ile son buldu.

20 araçtan 16'si finiş gördü.
Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nda şampiyonların belirlendiği İSOK Bozhane Tırmanma Yarışı, sıcak bir havada gerçekleşti. Bozhane’nin 6,70 km’lik efsanevi parkurunda yapılan yarışa 22 pilot kayıt yaptırdı. Yapılan idari ve teknik kontrollerin ardından 20 otomobilin start aldığı yarışı 16 otomobil tamamlayabildi.

Volkan Işık Sürüş Teknikleri öğrencileri ilk üçü ele geçirdi.
Türkiye’de motorsporlarına yeni isimler kazandırmayı hedefleyen Volkan Işık Sürüş Teknikleri, ralli eğitimlerine katılan pilotlarını, Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nda yarıştırmaya devam etti. Ayşegül Bacak, Burcu Çilingir Ürkmez, Kaya Tepe ve Mehmet Tartıcı, Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 7. ve son ayağı olan İSOK Bozhane Tırmanma Yarışı’nda Volkan Işık Sürüş Teknikleri çatısı altında yarışma fırsatı buldu. 29 Ağustos Pazar günü organize edilen yarışta Kategori 1’de podyuma ambargo koyan Volkan Işık Sürüş Teknikleri pilotları, kategorilerinde ilk üç sırayı elde ederek büyük bir başarıya imza attı. 

Birincilik Kupası Mersin'e gitti.
Kategori 1'de yarışa Mersin’den katılan ve ikinci yarışında birincilik kupasını kazanan Kaya Tepe, bu yıl katıldığı Volkan Işık ile Ralliye İlk Adım seminerinden sonra yarışmaya başlayan ve yükselen temposu ile dikkat çeken Ayşegül Bacak ve istikrarlı çizgisini sürdüren Bursalı pilotumuz Burcu Çilingir Ürkmez podyumda yer alan isimler oldu. 

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01