Haberler

Bridgestone yetkili bayileri Potenza S001'in tanıtımı için Hezarfen Havaalanı'ndaydı.

 

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Bridgestone yetkili bayileri Potenza S001'in tanıtımı için Hezarfen Havaalanı'ndaydı.
Bridgestone'un Formula 1™ teknolojisinden edindiği Ar-Ge birikimiyle geliştirdiği Potenza S001'in yetkili bayi tanıtım ve eğitim organizasyonu Volkan Işık Sürüş Teknikleri ekibi tarafından gerçekleştirildi. 
Bridgestone'nun yüksek performanslı otomobiller için üretilen efsane lastiği Potenza RE050 ve Formula 1'de elde edilen bilgi ve tecrübe birikimiyle sürüş deneyimini ıslak ve kuru zemin performansında yeni bir boyuta taşıyan yeni Potenza S001'in yetkili bayilere yönelik tanıtımı ve eğitim organizasyonu Hezarfen Havaalanı'nda gerçekleştirildi.

Tüm Türkiye'den Üst Düzey Yetkiler Katıldı.
17 Eylül 2010 tarihinde organize edilen tanıtım ve eğitim gününde S001'in hem ıslak hem de kuru zemin koşullarındaki geliştirilmiş tutunma ve fren performansı Volkan Işık Sürüş Teknikleri ekibi tarafından hazırlanan eğitim aktivitesiyle yetkili bayi ağına detaylı olarak tanıtıldı. 
Tüm Türkiye'den Bridgestone yetkili bayilerinin üst düzey yetkililerinin katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, katılımcılar yeni Bridgestone Potenza S001'i deneme şansının yanında, ıslak zeminde önemli bir rakibi ile karşılaştırma fırsatı buldular.

3 Farklı İstasyon Kullanıldı.
Volkan Işık Sürüş Teknikleri'nin deneyimli eğitmen kadrosu tarafından ıslak ve kuru zemindeki yol tutuşu, sürüş konforu ve direksiyon hassasiyeti özelliklerinin anlatıldığı organizasyonda 3 farklı istasyon kullanıldı.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01