Haberler

Volkan Işık ile Ralliye 2. Adım Ocak ayında toprak üstündeydi

 

Dünya Ralli Şampiyonası'nda puan alan ve Avrupa'da ralli kazanan tek Türk sporcu olan Volkan Işık ayrıca iki Türkiye Ralli Şampiyonluğu ile Avrupa Ralli Şampiyonası ikincilik ve üçüncülüklerinin de sahibidir. Volkan Işık, sporculuk başarılarından elde ettiği tecrübeyi ralli sporunun türlü bileşenlerine aktarmak amacıyla bugün takım direktörlüğü görevleri üstlenmekte, yönettiği takımları şampiyon yapmakta, yarış lastikleri ve otomobilleri geliştirmekte, özgün yarış otomobilleri tasarlamaktadır. Doğru otomobil kullanımını her şeyin üzerinde tutan Volkan Işık, Volkan Işık Akademi çatısı altında bugüne kadar 2000'i aşkın öğrenciyle sürüş incelik ve becerilerini paylaşmıştır.

Volkan Işık ile Ralliye 2. Adım Ocak ayında toprak üstündeydi
Türkiye'nin en başarılı pilotlarından Volkan Işık sekiz senedir devam ettirdiği "Ralliye ilk Adım Seminerleri"nden sonra 2009 yılında başlattığı "Ralliye 2. Adım Seminerleri"ne Ocak ayında devam etti.

Eğitimler toprak zeminde yapılıyor
Bugüne kadar verdiği seminerlerle motorsporlarına birçok pilot ve co-pilot kazandıran Volkan Işık, verdiği bu seminerler ile toprak zemin üzerinde kayan otomobillerin nasıl kontrol edileceğini gösteriyor.

Seminere 32 kişi katıldı
Sekiz kişilik grupların katıldığı bir günlük seminerlerde toprak zemin üzerinde özel olarak hazırlanan arkadan itişli Fiat 131'ler kullanılıyor. Volkan Işık ile Ralliye 2. Adım Seminerler'i Ocak ayında toplam 32 kişinin katılımıyla, tecrübeli eğitmen kadrosuyla, tüm güvenlik önlemleri alınmış İstanbul Olimpiyat Stadyumu'nda hazırlanan özel parkurda 4 ayrı grupla gerçekleştirildi.

Detaylı bilgi için 
0 555 832 01 01