Haberler

Volkan Işık Akademi öğrencileri Türkiye Otokros Şampiyonası'nın ilk ayağında "Duble" yaptı

Volkan Işık Akademi öğrencileri Türkiye Otokros Şampiyonası'nın ilk ayağında "Duble" yaptı
Türkiye’de motorsporlarına yeni isimler kazandırmayı hedefleyen Volkan Işık Akademi, ralli eğitimlerine katılan ve bu dünyaya adım atmak isteyen yeni pilotları, Türkiye Otokros ve Tırmanma Şampiyonası’nda yarıştırmaya başladı.

Kategori 1'de göz doldurdular
Yıldıray Demircioğlu ve Güven Yılmaz Türkiye Otokros Şampiyonası'nın 1. ayağı olan Eskişehir Otokros Yarışı'nda Volkan Işık Akademi çatısı altında yarışma fırsatı bulan isimler oldular. Türkiye Otokros Şampiyonası öncesinde 9 Nisan Cumartesi günü organize edilen Mahalli yarışa da katılma şansı bulan pilotlar en yüksek katılımın olduğu Kategori 1'de yaptıkları dereceler ile göz doldurdular.

Yeşil ve Demircioğlu ilk iki sırayı aldılar
10 Nisan Pazar günü gerçekleşen Türkiye Otokros Şampiyonası’nın ilk ayağı Eskişehir Otokrosu’nda Kategori 1 de Fiat Palio otomobilleri ile yarışmaya katılan Volkan Işık Akademi öğrencileri Yıldıray Demircioğlu ve Güven Yeşil podyumun 1. ve 2. basamaklarını alarak duble yaptılar. 

Volkan Işık Akademi öğrencileri yarış programlarına Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 2. ayağı olan, 14 -15 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da organize edilecek İSOK Bozhane Tırmanma Yarışı ile devam edecek.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40