Haberler

Volkan Işık Akademi’den Alfa Romeo Giulietta Şov

Volkan Işık Akademi’den
Alfa Romeo Giulietta Şov

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan yeni modeli Giulietta’nın meraklıları ve kullanıcılarına yönelik tanıtım ve eğitim organizasyonu Volkan Işık Akademi tarafından 28-29 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

 

 

 

Giulietta tanıtımları devam ediyor
Volkan Işık Akademi, tanıtım ve eğitim organizasyonlarına tüm hızıyla devam ediyor. Deneyimli ekibi ile çok sayıda otomotiv firmasının etkinliklerine imza atan Volkan Işık Akademi son olarak Alfa Romeo’nun yeni modeli Giulietta’nın performansını ve sürüş keyfini meraklılarına ve kullanıcılarına gerçekleştirdiği organizasyon ile gösterdi.

Semih Saygıner de katıldı
İtalya’nın İstanbul Konsolosu’nun ve dünyaca ünlü bilardocu Semih Saygıner’in de katılımıyla, 28–29 Mayıs 2011 tarihlerinde organize edilen tanıtım ve eğitimlerde Giulietta’nın dinamik ve güvenli yol tutuş özellikleri ile konforlu sürüşü Volkan Işık Akademi tarafından hazırlanan eğitim organizasyonuyla ortaya konuldu.

Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından otomobiller arasındaki sürüş özellikleri farklarının anlatıldığı organizasyonda Yeni Giulietta, 4 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi. Alfa Romeo Giulietta’nın 4 farklı motor seçeneğinin de hazır bulunduğu organizasyonda katılımcılar Volkan Işık ile tanışma ve Alfa Romeo üzerine sohbet etme fırsatı da buldular.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40