Haberler

Volkan Işık Akademi, Opel OPC’lerin Gücünü Gösterdi

Volkan Işık Akademi, Opel OPC’lerin Gücünü Gösterdi
Alman otomobil üreticisi Opel’in en güçlü motorlarından ve araçlarından oluşan OPC modellerinin meraklıları ve kullanıcılarına yönelik tanıtım ve test organizasyonu Volkan Işık Akademi tarafından 10-11 Eylül tarihlerinde İstanbul Park’ta gerçekleştirildi. 

Volkan Işık Akademi, test ve tanıtım organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Deneyimli ekibi ile çok sayıda otomotiv firmasının etkinliklerine imza atan Volkan Işık Akademi son olarak 14 pilotu ile birlikte Opel’in "Opel Performance Center" ismi verilen OPC’lerinin performansını ve sürüş keyfini meraklılarına ve kullanıcılarına gerçekleştirdiği organizasyon ile gösterdi.

Opel Türkiye de organizasyona katıldı
Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, Pazarlama Müdürü Sibel Yener ve Dış İlişkiler Müdürü Sinan Ulusoy’un da katılımıyla, 10–11 Eylül 2011 tarihlerinde organize edilen tanıtım ve testlerde Opel OPC’lerin dinamik ve güvenli yol tutuş özellikleri ile konforlu sürüşü Volkan Işık Akademi tarafından hazırlanan tanıtım organizasyonuyla ortaya konuldu.

Katılımcılar kendilerini de test ettiler
Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından Opel Insignia OPC, Opel Corsa OPC ve Nürburgring OPC Edition’ın sürüş özellikleri ve performansının test edildiği organizasyonda OPC’ler, 2 farklı istasyonda yeteneklerini sergiledi. Katılımcılar bir tur pilotla ve 2 tur kendileri sürerek test ettikleri OPC’lere hayran kaldıklarını belirttiler. İki gün boyunca, toplam 843 kişinin katıldığı etkinlikte 536 farklı deneme sürüşü yapıldı.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40