Haberler

En Hızlılar En Hızlısını Kullanır

En Hızlılar En Hızlısını Kullanır
Volkan Işık Akademi, 23 Aralık Cuma günü Kemer Country Golf Club’da İntel tarafından geliştirilen "Ultrabook Teknolojisi" nintanıtımınıngerçekleştirdiği basın lansmanında katılımcılara eğlenceli saatler yaşattı.

Basın Mensupları Off-Road'da Sürüş Deneyimi Yaşadı
Bilişim sektöründen 30 basın mensubunun katılımıyla düzenlenen etkinlikte katılımcılar Land Rover araçlarının arazi performanslarını tecrübe etme şansı yakaladılar. Volkan Işık Akademi tarafından basın mensuplarına özel olarak hazırlanan etkinlik için Belgrad Ormanı’nda özel bir parkur belirlendi.

Tüm gün süren bu off-road aktivitesinde katılımcılar toplam 8 adet Land Rover Discovery ve Freelander model araçla yağışlı havada, kaygan zeminden oluşan zor koşullarda sürüş zevkine vardı.

Volkan Işık’tan Volkicar Şov
Projesi, geliştirme çalışmaları ve üretimi Türkiye'nin uluslararası alanda önemli başarılara imza atmış ralli pilotu Volkan Işık tarafından gerçekleştirilen safkan yarış otomobili Volkicar, İntel’in “Ultrabook Teknolojisi” nin tanıtımının gerçekleştirdiği basın lansmanında izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Bilişim sektörünün önde gelen basın mensupları, Türkiye'nin ilk özgün yarış otomobiliVolkicar ile özel şovlar yapan Volkan Işık'ı zevkle ile izledi. Küçük alanlarda bile eğlenceli ve keyifli kullanım sunan Volkicar, tüm ilgiyi üzerine topladı.

Detaylı bilgi için 
0555 832 01 01
0212 641 20 40