Volkicar Workshop

Türkiye'nin tek özgün yarış otomobili olan VOLKICAR'ın direksiyonuna geçmek ve V2 Challenge pilotlarının yaşadığı heyecanı siz de tatmak isterseniz Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan pistimiz Volkan Işık Arena’ya gelin ve her hafta sonu düzenlenen VOLKICAR WORKSHOP’lara katılın.

Volkan Işık tarafından tasarlanıp üretilen ve gerçek bir yarış otomobili olarak doğan VOLKICAR’larla düzenlenen V2 Challenge heyecanını yaşamak isteyen herkesi bir gün süren deneyim gününe davet ediyoruz.

Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen Volkicar Workshop’larda sabah 10:00 ve öğlen 13:00’te başlayan programlardan birine katılarak heyecan dolu serüvene siz de adım atabilirsiniz!

Her hafta sonu teorik dersler ile başlayan ve sonrasında pratik eğitimler ile devam eden VOLKICAR WORKSHOP'lar, sürücü belgesi olan ve düz vites (manuel) araç kullanabilen herkesin katılabileceği bir programdır.

NOT: Sürücü belgesini henüz almamış adaylar, sürücü kursuna kayıt olduklarını ve sınava gireceklerini belirten bir belge ile programa katılabilirler.

Volkicar Workshop’a katılım bedeli 600 TL’dir.

Bu linki üzerinden de kredi kartınızla Volkicar Workshop’u satın alabilirsiniz.

Sürüş becerilerinizi geliştirip, kendi sınırlarınızı göreceğiniz ve VOLKICAR’ı yakından tanıyacağınız VOLKICAR WORKSHOP’a katılmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formunu doldurmak!

Workshoplara katılanlar, sadece telefonla randevu alarak, dilediği hafta sonunda 10 dakikası 150 TL’ye VOLKICAR’ı kiralama ve antrenman yapma şansını yakalar.

Keyifli bir hafta sonu aktivitesi için Volkan Işık Arena’ya gelin ve VOLKICAR ile tanışın.

WORKSHOP Tarihleri:

Artık her hafta sonu Volkan Işık Arena’da…

Başvuru için Lütfen Tıklayınız.